Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bakugan: Battle Brawlers - gameplay

Kategoria: Patche
Producent: Now Production
Licencja: Licencja
Data dodania: 14 kwiecień 2010, 09:45
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 2, PlayStation 3
Liczba pobrań: 17

Opis dodatku - Bakugan: Battle Brawlers - gameplay

­Gameplay Bakugan: Battle Brawlers to długi, trwający ponad dziesięć minut filmik, dzięki któremu masz okazję zobaczyć, jak prezentuje się rozgrywka. Zobaczysz tu dosłownie każdy aspekt zabawy – od ekranu menu poprzez składanie talii, aż po same pojedynki z użyciem kart. Gameplay Bakugan: Battle Brawlers pozwoli Ci na zapoznaie się z oprawą wizualną gry. Filmik wykonany został z wersji zabawy na PS3. Możesz ocenić jakoś animacji oraz cut-scenek, które często pojawiają się podczas gry. Zobaczysz tu także jedną z mini-gier, dzięki którym możesz zwiększać moce postaci.

Podobne

 • Bakugan: Battle Brawlers - trailer

  Trailer Bakugan: Battle Brawlers to trwający niecałe dwie minuty materiał wideo, który ukaże Ci, czego możesz spodziewać się po tej bazowanej na popularnej kreskówce grze.

 • Bakugan: Battle Brawlers - kody

  Kody do Bakugan: Battle Brawlers to kilka haseł, które z pewnością pomogą Ci w rozgrywce. Jeśli więc będziesz mieć kłopoty podczas zabawy, użyj ich, a zdecydowanie zwiększysz swoje szanse na sukces.

 • SWAT 3: Close Quarters Battle - gameplay

  Zobacz film SWAT 3: Close Quarters Battle gameplay po polsku, w którym widzimy jak krok po kroku rozpoczynamy dowodzenie naszym oddziałem SWAT w trzeciej części serii

 • SWAT 3: Close Quarters Battle - kody

  Żeby w SWAT 3: Close Quarters Battle wprowadzić kody, musisz najpierw wcisnąć [shift] + [~] w trakcie rozgrywki. Możesz wtedy wpisać w SWAT 3: Close Quarters Battle kody, takie jak np.

 • Kody do Battle Isle: The Andosia War

  Kody do gry Battle Isle: The Andosia War


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Bakugan: Battle Brawlers - gameplay

dodał: ~damian , 23.09.2011

ej podajcie linka gdzie to pobrac plis

dodał: ~dsa , 11.11.2010

super