Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Assassin's Creed v1.02

Kategoria: Patche
Producent: Ubisoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12 luty 2009, 23:34
Rozmiar: 35 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4580

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Assassin's Creed v1.02

Jeśli posiadasz pełną wersję świetnej gry akcji Assasin’s Creed, zapewne zauważyłeś kilka bugów, których nie wykryto przed premierą gry. Jeśli irytują Cię one, jest pewien sposób, aby je zlikwidować. Po prostu ściągnij patch Assassins Creed. Likwiduje on następujące błędy: zawieszanie się gry podczas jazdy konnej, nieprawidłowe wyświetlanie szaty Altaira, błędy podczas wyświetlania zwłok na planszy oraz inne niedopracowania w warstwie wizualnej. Patch Assassin's Creed dodaje także support x64 dla systemów Windows oraz naprawia efekty występujące w konkretnych momentacg gry – jak na przykład finałowa walka, która bez patcha czasem zacina się. Jak więc widzisz, łatka jest niezbędna do prawidłowego działania gry.

Oczywiście prezentowany tu patch jest do pobrania za darmo.

Podobne

 • Assassin's Creed Revelations v1.01 Patch

  Assassin's Creed Revelations v1.01 Patch to łatka, która usprawnia rozgrywkę oraz eliminuje szereg technicznych błędów.

 • Assassin's Creed Patch 1.02 PL

  Patch aktualizuję grę Assassin's Creed do wersji 1.02 i przeznaczony jest do polskojęzycznej wersji gry. Poprawiono przede wszystkim błędy związane ze stabilnością gry oraz wyeliminowano błąd odpowiedzialny za zawieszanie się gry.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • Assassin's Creed: Brotherhood - zwiastun

  Ubisoft uraczył nas kolejnym zwiastunem do Assassin's Creed: Brotherhood. Do premiery pozostał już tylko miesiąc. Oczywiscie trzeba zaznaczyć, że mowa o premierze na Xbox.

 • Assassin's Creed 2: Bonfire of the Vanities - trailer

  Assassin's Creed 2: Bonfire of the Vanities trailer to doskonale zrealizowany filmik, podsumowujący wątek fabularny drugiego, oficjalnego dodatku do gry Assassin’s Cree 2.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Assassin's Creed v1.02