Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Arma 2: Operation Arrowhead v1.56 Patch

Kategoria: Patche
Producent: Bohemia Interactive Studio
Licencja: Licencja
Data dodania: 26 styczeń 2011, 14:02
Rozmiar: 329 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 233

Opis dodatku - Arma 2: Operation Arrowhead v1.56 Patch

Arma 2: Operation Arrowhead v1.56 patch to wydana przez producenta gry łatka, której celem jest likwidacja pojawiających się podczas zabawy bugów i niedopracowań. Najważniejszą poprawką jest ARMEX – zbrojownia dla trybu wieloosobowego (multiplayer). Pozwala ona na przetestowanie wszystkich broni i pojazdów w dynamicznie generowanych misjach. Może brać w nich udział do ośmiu graczy. Oprócz tego możemy uzywać jednostek, pojazdów i broni z płatnego dodatku Arma 2 : Private Military Company. Są one jednak niskiej jakości. Nadto patch ten optymalizuje grę, przez co staje się on jeszcze ciekawsza i bardziej emocjonująca.

Podobne

 • Arma 2: Operation Arrowhead - Patch v1.52

  Patch do Arma 2: Operation Arrowhead to łatka, jaka z pewnością przyda się każdemu użytkownikowi tego tytułu. Wprowadza ona szereg poprawek, zmian i ulepszeń do zabawy, począwszy od silnika gry, skończywszy na misjach.

 • ArmA II: Operation Arrowhead - trailer

  Trailer ArmA II: Operation Arrowhead to trwający ponad półtorej minuty materiał wideo, który jest zarazem, pierwszą filmową zajawką nadchodzącego rozszerzenia do ciepło przyjętej gry akcji. Obejrzyj ten trailer ArmA II: Operation Arrowhead , aby poczuć klimat nadchodzącej walki.

 • Arma 2: Operation Arrowhead v1.55 - patch

  Patch Arma 2 to dość duża, ważąca prawie 250 MB łatka do gry, która jest niezbędna dla każdego jej posiadacza. Dlaczego?

 • ArmA 2 Patch 1.02

  ArmA 2 to kontynuacja gry ArmA: Armed Assault, która odniosła dość duży sukces w 2007 roku.

 • ArmA 2 kody

  ArmA 2 to kontynuacja gry ArmA: Armed Assault, która odniosła dość duży sukces w 2007 roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Arma 2: Operation Arrowhead v1.56 Patch