Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Arma 2: Operation Arrowhead v1.55 - patch

Kategoria: Patche
Producent: Bohemia Interactive
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 listopad 2010, 14:06
Rozmiar: 254.23 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 191

Opis dodatku - Arma 2: Operation Arrowhead v1.55 - patch

Patch Arma 2 to dość duża, ważąca prawie 250 MB łatka do gry, która jest niezbędna dla każdego jej posiadacza. Dlaczego? Patch Arma 2 eliminuje kilkadziesiąt niedopracowań tego tytułu, a także kilka bugów, na jakie zwrócili uwagę gracze. Mamy tu między innymi poprawkę modelu zniszczeń, pracy kamery, komend, a także tekstur i grafik. Dodatkowo polepszono wczytywania i używanie modów,  a także dokonano stabilizacji rozgrywek multiplayerowych. Jak więc widać ta łatka do Arma 2 jest rzeczą niezbędną, by w pełni zasmakować możliwości tego niezwykłego tytułu. Oczywiście patch jest całkowicie darmowy.

Podobne

 • Arma 2: Operation Arrowhead v1.56 Patch

  Arma 2: Operation Arrowhead v1.56 patch to wydana przez producenta gry łatka, której celem jest likwidacja pojawiających się podczas zabawy bugów i niedopracowań.

 • Arma 2: Operation Arrowhead - Patch v1.52

  Patch do Arma 2: Operation Arrowhead to łatka, jaka z pewnością przyda się każdemu użytkownikowi tego tytułu. Wprowadza ona szereg poprawek, zmian i ulepszeń do zabawy, począwszy od silnika gry, skończywszy na misjach.

 • ArmA II: Operation Arrowhead - trailer

  Trailer ArmA II: Operation Arrowhead to trwający ponad półtorej minuty materiał wideo, który jest zarazem, pierwszą filmową zajawką nadchodzącego rozszerzenia do ciepło przyjętej gry akcji. Obejrzyj ten trailer ArmA II: Operation Arrowhead , aby poczuć klimat nadchodzącej walki.

 • ArmA 2 Patch 1.02

  ArmA 2 to kontynuacja gry ArmA: Armed Assault, która odniosła dość duży sukces w 2007 roku.

 • ArmA 2 kody

  ArmA 2 to kontynuacja gry ArmA: Armed Assault, która odniosła dość duży sukces w 2007 roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Arma 2: Operation Arrowhead v1.55 - patch