Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Arma 2: Operation Arrowhead - Patch v1.52

Kategoria: Patche
Producent: Bohemia Interactive
Licencja: Licencja
Data dodania: 12 sierpień 2010, 10:41
Rozmiar: 142 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 781

Opis dodatku - Arma 2: Operation Arrowhead - Patch v1.52

Patch do Arma 2: Operation Arrowhead to łatka, jaka z pewnością przyda się każdemu użytkownikowi tego tytułu. Wprowadza ona szereg poprawek, zmian i ulepszeń do zabawy, począwszy od silnika gry, skończywszy na misjach. Pełna ich lista jest bardzo długa, dlatego wypada wymienić najważniejsze zmiany. Są to: pozwolenie żołnierzowi na strzelanie, gdy cel znajdzie się blisko i jest wyżej, poprawka stabilności klienta zabawy multiplayer, optymalizacja jednostek i ich pozycji w misji „From hell”, usunięcie błędu powodującego rozbijanie się helikoptera w misji „T-stan” i wiele, wiele innych. Jak więc widać, bez tej łatki nie można grać w optymalną wersję Arma 2.  

Podobne

 • Arma 2: Operation Arrowhead v1.56 Patch

  Arma 2: Operation Arrowhead v1.56 patch to wydana przez producenta gry łatka, której celem jest likwidacja pojawiających się podczas zabawy bugów i niedopracowań.

 • ArmA II: Operation Arrowhead - trailer

  Trailer ArmA II: Operation Arrowhead to trwający ponad półtorej minuty materiał wideo, który jest zarazem, pierwszą filmową zajawką nadchodzącego rozszerzenia do ciepło przyjętej gry akcji. Obejrzyj ten trailer ArmA II: Operation Arrowhead , aby poczuć klimat nadchodzącej walki.

 • Arma 2: Operation Arrowhead v1.55 - patch

  Patch Arma 2 to dość duża, ważąca prawie 250 MB łatka do gry, która jest niezbędna dla każdego jej posiadacza. Dlaczego?

 • ArmA 2 Patch 1.02

  ArmA 2 to kontynuacja gry ArmA: Armed Assault, która odniosła dość duży sukces w 2007 roku.

 • ArmA 2 kody

  ArmA 2 to kontynuacja gry ArmA: Armed Assault, która odniosła dość duży sukces w 2007 roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Arma 2: Operation Arrowhead - Patch v1.52