Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Aema 2

Kategoria: Patche
Producent: Bohemia Interactive Studio
Licencja: Licencja
Data dodania: 13 sierpień 2009, 13:51
Rozmiar: 134.44 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 769

Opis dodatku - Patch do Aema 2

­

ArmA 2 to kontynuacja gry ArmA: Armed Assault, która odniosła dość duży sukces w 2007 roku. Jest to typowa strzelanka taktyczna, którą wyróżnia przede wszystkim duży realizm działań wojennych. Gra została stworzona przez Bohemia Interactive Studio, a więc twórców Operation Flashpoint, w 2009 roku. Oprócz wersji na komputery wydano także ArmA 2 na PS3 oraz XBOX360. W grze kierujemy poczynaniami marines, którzy zostali wysłani by pomóc ogarniętej wojną domową republice.

­

Po krótkiej przerwie ukazał się kolejny ArmA 2 patch, który jest obowiązkową pozycją dla fanów gry. Najnowszy patch do ArmA 2 oznaczony jest numerem 1.03 i wprowadza wiele poprawek, w praktycznie każdej z dostępnych w kampanii misji. Oprócz tego patch naprawia problem z autosave w grze, który nie jest już dokonywany, gdy gracz znajduje się w zbyt trudnej sytuacji. Patch w wersji 1.03 można pobrać poniżej.

Podobne

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.

 • Tropico: Rajska Wyspa - Patch

  Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach.

 • BlackSite: Area 51 - patch

  Patch BlackSite: Area 51to najnowsza łatka, jaka ukazała się do gry. Ten patch nosi numer 1.2 i wprowadza do zabawy szereg licznych zmian. Patch Blacksite likwiduje także wykryte błędy i bugi, przez co zabawa staje się przyjemniejsza.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Aema 2