Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArmA 2 Patch 1.02

Kategoria: Patche
Producent: Bohemia Interactive Studio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09 lipiec 2009, 09:29
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2178

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - ArmA 2 Patch 1.02

­ArmA 2 to kontynuacja gry ArmA: Armed Assault, która odniosła dość duży sukces w 2007 roku. Jest to typowa strzelanka taktyczna, którą wyróżnia przede wszystkim duży realizm działań wojennych. Gra została stworzona przez Bohemia Interactive Studio, a więc twórców Operation Flashpoint w 2009 roku. Oprócz wersji na komputery wydano także ArmA 2 na PS3 oraz XBOX360. W grze kierujemy poczynaniami marines, którzy zostali wysłani by pomóc ogarniętej wojną domową republice i stanąć po stronie demokratów.


Niestety ArmA 2 nie uniknęła błędów, których nie wyeliminowano przed premierą dlatego też warto pobrać patch do ArmA 2, który częściowo je eliminuje. Najnowszy patch wprowadza sporo zmian m.in. obniżono trochę poziom trudności dla trybów Recruit oraz Regular, poprawiono obsługę pojazdów i naprawiono błędy związane z grafiką w niektórych miejscach. Plik ten jest bardzo użyteczny dlatego zapraszamy do download ArmA 2 patch, który wprowadza także wiele innych udogodnień dzięki którym gra jest jeszcze bardziej dopracowana.

Podobne

 • ArmA 2 kody

  ArmA 2 to kontynuacja gry ArmA: Armed Assault, która odniosła dość duży sukces w 2007 roku.

 • ArmA 2 Trailer

  Zobacz trailer z ArmA 2 kontynuacji ciekawego tytułu ArmA: Armed Assault.

 • Arma 2: Operation Arrowhead v1.55 - patch

  Patch Arma 2 to dość duża, ważąca prawie 250 MB łatka do gry, która jest niezbędna dla każdego jej posiadacza. Dlaczego?

 • ArmA 2 - patch 1.05.

  Patch do gry Arma II to najnowsza łatka, oznaczona numerem 1.05. jest ona oczywiście do pobrania za darmo, a wprowadza masę zmian i ulepszeń w zabawie.

 • Arma 2: Operation Arrowhead - Patch v1.52

  Patch do Arma 2: Operation Arrowhead to łatka, jaka z pewnością przyda się każdemu użytkownikowi tego tytułu. Wprowadza ona szereg poprawek, zmian i ulepszeń do zabawy, począwszy od silnika gry, skończywszy na misjach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: ArmA 2 Patch 1.02