Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi

Kategoria: Patche
Producent: Troika Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 01 wrzesień 2009, 10:08
Rozmiar: 5.02MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1310

Opis dodatku - Patch do Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi

Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura to gra cRPG, która ujrzała światło dzienne w 2001 roku. Gra została wydana na PC i otrzymała bardzo pochlebne recenzje na całym świecie. Unikatowe połączenie świata fantasy, oraz techniki, wraz z ogromnym świtem gry i doskonale dopracowaną możliwością rozwoju postaci to największe atuty tej pozycji. Gra ukazała się na szczęście w języku polskim, dlatego również polscy gracze mogą w nią zagrać, bez żadnych problemów. By móc zagrać w najaktualniejszą wersję gry warto pobrać patch do Arcanum. Poniżej znajduje się nieoficjalny Arcanum patch, który nanosi kilka ciekawych poprawek do gry. Warto także pobrać oficjalny patch dostępny na stronie twórców gry. 

Podobne

 • Edytor postaci

  Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura to gra cRPG, która ujrzała światło dzienne w 2001 roku. Gra została wydana na PC i otrzymała bardzo pochlebne recenzje na całym świecie.

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.

 • Tropico: Rajska Wyspa - Patch

  Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi