Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArcaniA: Gothic 4 Patch 4

Kategoria: Patche
Producent: Spellbound
Licencja: Licencja
Data dodania: 16 maj 2011, 14:02
Rozmiar: 258 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3069

Opis dodatku - ArcaniA: Gothic 4 Patch 4

ArcaniA: Gothic 4 Patch 4 to kolejna już oficjalna poprawka do czwartej części Gothica, która wprowadza dwie ważne zmiany do gry, a mianowicie poprawia tekstury i sposób ich wyświetlania, a także wyłącza aktywację online, dzięki czemu gra działa i wygląda jeszcze lepiej i co najważniejsze stabilniej. Poprawka jest całkowicie darmowa, a ponieważ nie zajmuje zbyt wiele miejsca, to warto ją pobrać i zainstalować już teraz, by móc zacząć cieszyć się z najbardziej aktualnej i najlepszej wersji gry.

Podobne

 • ArcaniA: Gothic 4 Hotfix - patch

  ArcaniA: Gothic 4 Hotfix to łatka do tej świetnej gry rpg, będącej następcą kultowego Gothic. Jest ona absolutnie niezbędna dla każdego gracza. Dlaczego?

 • Arcania: A Gothic Tale - Tailer

  Arcania: A Gothic Tale to kontynuacja serii świetnej gry fabularnej wcześniej określanej jako gothic, przekonaj się co do serii wnosi czwarta część.

 • Gothic 3 Trailer

  Trailer Gothic 3 (Gothic III) to trzecia część popularnej gry cRPG.

 • Gothic - kody

  Kody do Gothic 1 to świetna pomoc dla każdego gracza. Te tirki pozwolą ukończyć bez problemu grę, jednak nim wprowadzisz kody Gothic 1, zastanów się, czy nie popsujesz sobie tą czynnością zabawy. Aby użyć Gothic 1 code musisz edytować ważny dla gry plik - wykonaj przedtem jego kopię zapasową!

 • Gothic - patch

  Patch Gothic 1 to łatka poprawiająca działanie gry oraz likwidująca kilka jej niedopracowań.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: ArcaniA: Gothic 4 Patch 4