Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aliens vs. Predator 2 Patch 1.0.9.6

Kategoria: Patche
Producent: Monolith Productions
Licencja: Licencja
Data dodania: 14 wrzesień 2009, 15:37
Rozmiar: 7 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2493

Opis dodatku - Aliens vs. Predator 2 Patch 1.0.9.6

Aliens vs Predator 2 to sequel znakomitej gry akcji z 1999 roku, który ponownie pozwala graczom na wcielenie się w jedną z trzech postaci - Komandosa, Obcego i Predatora i rozegranie wspaniałej kampanii na którą składa się ponad 20 różnych misji. Gra oprócz rozgrywki dla pojedynczego gracza pozwala na grę poprze sieć, bądź Internet. Jeżeli lubisz mroczne i przerażające strzelanki to ta gra jest właśnie dla Ciebie.  

Przed samą rozgrywką warto jednak zainstalować najnowszy patch do Aliens vs Predator 2, który nanosi sporo zmian. Patch do Aliens vs Predator 2 wprowadza zmiany zarówno do rozgrywki dla pojedynczego gracza jak i do trybu multiplayer, między innymi redukuje liczbę amunicji, oraz zabezpiecza serwery przed wkradaniem się zhackowanych graczy.  Aleins vs Predator 2 patch możecie pobrać poniżej. 

Podobne

 • Aliens vs Predator - kody

  Jeśli posiadasz grę Aliens vs Predator, z pewnością przyda Ci się pomoc do niej. Mamy dla Ciebie kody Aliens vs Predator, dzięki którym spokojnie ukończysz kampanię dla każdej z ras. Jak wprowadzić kody Aliens vs Predator?

 • Aliens vs. Predator 2 - kody

  Ponieważ gra nie jest łatwa to graczom mogą przydać się kody do Aliens vs Predator 2, które znacznie ułatwiają rozgrywkę. W Aliens vs Predator 2 kody pozwalają m.in. na uzyskanie dodatkowej amunicji, pancerza, a także nieśmiertelności.

 • Aliens vs. Predator 2 - mapy

  Ponieważ gra ciągle cieszy się dużą popularnością to warto przedłużyć jej żywotność i pobrać mapy do Aliens vs Predator 2, które mogą stanowić nową arenę zmagań.

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Aliens vs. Predator 2 Patch 1.0.9.6