Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Aion

Kategoria: Patche
Producent: NC Soft
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 05 październik 2009, 14:06
Rozmiar: 3GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1170

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Patch do Aion

Patch Aion to łatka dla wszystkich śmiałków przemierzających świat Atrei. Jest to kolejna poprawka do gry – i prawdopodobnie nie ostatnia, bowiem liczna społeczność graczy cały czas odkrywa nowe mankamenty i usterki programu. Jednak nowszej łatki jeszcze nie ma, pobierz więc ten patch do Aion i ciesz się ulepszoną grą. Ulepszone elementy zauważysz zaraz przy pierwszy włączeniu gry po zainstalowaniu łatki. Jeżeli więc posiadasz pełną wersję gry Aion, po prostu musisz mieć ten dodatek, dzięki któremu podróże po mrocznym świecie Atrei będą jeszcze bardziej ekscytujące.

A jeżeli trafiłeś tu przypadkiem i nie wiesz, czym jest Aion, na osobnej stronie znajdziesz jego opis.

Podobne

 • Aion - gameplay

  Gameplay do Aion

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.

 • Tropico: Rajska Wyspa - Patch

  Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Aion