Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fallout: New Vegas v1.1 G.E.C.K. Editor

Kategoria: Narzędzia
Producent: The Garden of Eden Creation Kit Team
Licencja: Licencja
Data dodania: 19 listopad 2010, 13:37
Rozmiar: 5.25 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 547

Opis dodatku - Fallout: New Vegas v1.1 G.E.C.K. Editor

Wszyscy prawdziwi miłośnicy gry Fallout: New Vegas ucieszą się z pewnością z faktu, że  dostępny jest już Fallout: New Vegas v1.1 G.E.C.K. Editor. To wygodne narzędzie, które umożliwia każdemu modyfikowanie oraz tworzenie występujących w grze przedmiotów. Mogą być więc to użyteczne przedmioty, jak i zwykły złom, a także budynki, bronie czy też pancerze. Mało tego – narzędzie to pozwala również edytować dialogi. Nie ma co prawda polskiego wydania Fallout: New Vegas v1.1 G.E.C.K. Editor, jednak jego obsługa jest na tyle prosta, że nikt nie powinien mieć z nią problemów.

Podobne

 • Fallout: New Vegas - trailer

  Trailer Fallout: New Vegas filmik będący zapowiedzią kontynuacji serii Fallout.

 • Fallout: New Vegas - gameplay

  Gameplay Fallout: New Vegas to trwający niemal siedem i pół minuty filmik, na którym mamy okazję zobaczyć, jak wygląda ta gra w akcji.

 • Fallout: New Vegas - trailer 2

  Trailer Fallout: New Vegas to trwający prawie dwie i pół minuty materiał wideo, będący pierwszą zabawką kolejnej odsłony popularnego cyklu gier osadzonych w świecie postapokaliptycznym.

 • Trailer do This is Vegas

  Trailer ukazujący unikatowy klimat gry This is Vegas.

 • Fallout 3: Operation Anchorage

  Kody do gry Fallout 3: Operation Anchorage to świetne ułatwienie zabawy dla każdego, kto ma problemy z ukończemien gry. Podane poniżej kody Fallout 3: Operation Anchorage możesz wprowadzić w każdej chwili.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Fallout: New Vegas v1.1 G.E.C.K. Editor