Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sid Meier's Civilization IV Edytor map

Kategoria: Narzędzia
Producent: Firaxis Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08 lipiec 2009, 10:30
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 10

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Sid Meier's Civilization IV Edytor map

­Map Generator to specjalny programik stworzony specjalnie do gry Civilization 4, który generuje zróżnicowane mapy. Możesz zdać się na całkowitą jego losowość, bądź też samemu ustalić takie parametry terenu jak: rozmieszczenie rzek, wzgórz, lasów, gór, dżungli, wzniesień, a także zdecydować o rozmieszczeniu bonusów – z każdego pliku BonusInofs.xml. Nic nie stoi na przeszkodzie, by rozplanować łańcuchy górskie.

Nim zaczniesz go używać, musisz pamiętać o jednej rzeczy. Aby działał prawidłowo, musisz zmienić język na angielski (Panel Sterowania \ Opcje Regionalne i Językowe -> zmień na język angielski (Wielka Brytania)). Gdy już wygenerujesz mapy, przywróć ustawienia dla języka polskiego i ciesz się grą.

Podobne

 • Sid Meier's Civilization IV: Warlords Patch v2.08

  Civilization 4 Warlords to pierwszy oficjalny dodatek do wspaniałej strategii turowej Civilization 4 - patch do dodatku.

 • Sid Meier's Civilization IV: Warlords

  Civilization IV Warlords ukaże Ci zasady jego powstawania. Za każdą stoczoną i wygrana przez Twe jednostki walkę otrzymujesz punkty „budowy” Przywódcy, zaś osiągnięcie ustalonej sumy powoduje jego pojawienie się w dowolnym mieście.

 • Sid Meier's Civilization IV Kody

  Jeśli chcesz sobie ułatwić zabawę, możesz wykorzystać znane kody do Civilization 4. Jeśli chcesz szybko zdobyć szczyty w hierarcho cywilizacji to nie wahaj się tylko wykorzystaj wszelkie możliwości.

 • Sid Meier's Civilization II Patch v2.42

  Civilization 2 jest bez wątpienia jedną z najlepszych – o ile nie najlepszą – gier strategicznych wszechczasów.

 • Sid Meier's Civilization III Patch v1.29f

  Civilization 3 to strategia turowa, która zalicza się do serii zapoczątkowanej w 1991 roku przez Civiliziation.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Sid Meier's Civilization IV Edytor map