Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SkyUI

Kategoria: Modyfikacje
Producent: Skyrim Nexus
Licencja: Licencja
Data dodania: 20 grudzień 2011, 09:19
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 310

Opis dodatku - SkyUI

Oto jeden z modów do TES V: Skyrim, który z czystym sumieniem można określić mianem "must have". Otóż dodatek, nazwany dosyć pieszczotliwie "SkyUI", znacząco rozwija nasz ekran ekwipunku, dzięki czemu ten staje się o wiele bardziej przejrzysty i łatwiejszy do sortowania niż dotąd.

Opcji jest co najmniej kilkanaście, możemy posortować zgromadzone przez nas przedmioty na wiele sposobów, przede wszystkim po ich kategoriach (broń dystansowa, broń biała, magia, mikstury itd), ale również biorąc pod uwagę ich wagę czy wartość, określoną w złocie.

Jeśli kiedykolwiek mieliście okazję grać w grę Wiedźmin 2, to na pewno poczujecie się na nowym ekranie ekwipunku, jak w domu, jest bowiem niemal bliźniaczy, oczywiście dużo bardziej rozwinięty.

Skoro przemierzasz świat Skyrima, na pewno zbierasz, podczas swoich wojaży, niezliczoną ilość przedmiotów, z których lwia część okazuje się przydatna, ale czasem ciężko zorientować się, gdzie dokładnie szukać ich w ekwipunku. Poniższa modyfikacja pozbywa się tego problemu, czym zarazem sprawia, że gra staje się dużo przyjemniejsza.

Aby pobrać moda, należy kliknąć "pobierz teraz", co przeniesie nas na stronę Skyrim Nexus. Tam zaś znajdują się niezbędne pliki i instrukcja ich instalacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: SkyUI