Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Modcraft

Kategoria: Modyfikacje
Producent: Markus Persson
Licencja: Licencja
Data dodania: 23 listopad 2011, 09:17
Rozmiar: 0,4 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2878

Opis dodatku - Modcraft

Jeśli jesteś fanem Minecrafta to poniższa aplikacja jest dla Ciebie. Modcraft, czyli specjalnie przygotowany program do wgrywania modyfikacji do produktu Markusa Perssona.

Aplikacja nie jest zbytnio rozbudowana, ale też nie ma konieczności by taka właśnie była. Ci, którzy mieli okazję instalować mody do Minecrafta, na pewno niejednokrotnie mieli z tym spory problem. Większość z nich dla laika może bowiem okazać się zbyt skomplikowana do wgrania. Właśnie w takiej sytuacji pomocne okazuje się narzędzie Modcraft, stworzone przez jednego z użytkowników serwisu minecraft.pl

Dzięki Modcraft będziemy mogli w prosty i intuicyjny sposób wgrać wybranego przez nas moda, bez konieczności dodatkowej ingerencji w pliki samej gry. Oto krótka instrukcja, jak obsługiwać tą, niewielką aplikację:

Aby zainstalować Moda/TexturePacka/Skina Wejdź w "Przejdź do X".

Jeśli coś zepsujesz lub Mod zepsuje to możesz przywrócić dowolną kopię (podczas instalacji Moda stwarzana jest kopia bezpieczeństwa) wybierając opcję "Zarządzaj kopiami".


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Modcraft

dodał: ~Ziomek , 06.08.2012

super ze jest take cos :P