Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Imperium Polskie

Kategoria: Modyfikacje
Producent: Asioasioasio & Kodzi
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21 maj 2009, 15:30
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 2228

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Imperium Polskie

Pobierz mod do gry strategicznej wszechczasów Civilization IV!

Mod dodaje Polskę jak grywalna cywilizację do dodatku Beyond The Sword. W porównaniu z innymi, standardowymi modami dodającymi cywilizacje, ten mod skupia się również na paru innych rzeczach:
- dodaje nowy graficzny styl dla wielu jednostek - od Topornika po Myśliwiec Odrzutowy,
- dodaje dźwięki jednostek i tematy muzyczne oparte na Bogurodzicy i na Etiudzie C-dur i Poloneise op. 53 Fryderyka Chopina,
- używa animowanych modeli 3D przywódców - Kazimierza, Jana III Sobieskiego i Lecha Wałęsy,
- dalszy rozwój - planujemy dodać cuda świata i wiecej unikalnych graficznie jednostek.
Modularność jest tutaj bardzo dobrym rozwiązaniem dla graczy - możesz zadecydować, który z cudów chcesz użyć, a który nie.
- Współpracuje bardzo dobrze zarówno z fanowskim spolszczeniem z http://civ.org.pl jak i oficjalnym wydanym przez Cenegę.

Instalacja:

Mod działa wyłącznie z Dodatkiem Beyond The Sword (każda wersja patcha) - i wykorzystuje modularność (czasem zwaną opcją Plug & Play). W skrócie pozwala to na łatwe łączenie modów - bez edycji lub znacznie mniejszą edycją plików XML.
Aby zainstalować ten mod wykonaj następujące kroki:
1. Zainstaluj mod do folderu Firaxis Games\Sid Meier's Civilization 4\Beyond the Sword\Mods.
2. Jeśli masz starszą wersję dodatku BTS (3.00 - 3.03, czasami jest również problem z wersją 3.13) to domyślnie gra nie będzie szukać nowych modułów. Będziesz musiał otworzyć plik CivilizationIV.ini i edytować, żeby gra automatycznie szukała zainstalowanych modułów. (Uwaga: To wystarczy zrobić tylko raz żeby działało). Aby znaleźć Twój plik CivilizationIV.ini, Odnajdź Twój folder My Documents (Moje Dokumenty) (Uwaga: To folder w Windowsie, nie w grze Civilization IV). W tym folderze powinien być następny folder nazwany My Games a w nim następny Beyond The Sword. Kliknij dwa razy plik CivilizationIV.ini. I poszukaj linii:
Modular XML Loading
Tuż pod spodem powinna być linia, która powinna wyglądać tak:
ModularLoading = 0
lub tak:
ModularLoading = 1
Jeśli u Ciebie jest 0 to modularność nie jest włączona i mod nie będzie działał - zmień 0 na 1 aby Twoja linia wyglądała tak jak w drugim przykładzie. Na koniec zapisz zmiany i zamknij plik. Czynność należy powtórzyć dla pliku Polish Empire.ini zlokalizowanego w Firaxis Games\Sid Meier's Civilization 4\Beyond the Sword\Mods.
3. Dodawanie większości modułów jest bardzo łatwe. Możesz łatwo połączyć różne moduły po prostu wklejając je do odpowiedniego folderu. Na przykład nowy budynek będzie wymagał wklejenia folderu Custom Buildings zawierającego pliki budynku do folderu Mods\Polish Empire\Assets\Modules. Podobna sytuacja jest z jednostkami i cywilizacjami.
4. W przypadku dalszych problemów ściągnij wersję nie-modularną – uniemożliwia ona dodawanie innych modułów, ale nie powinna stwarzać problemów w instalacji.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Imperium Polskie