Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Zeno Clash

Kategoria: Kody
Producent: ACE Team
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 wrzesień 2009, 14:45
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - Kody do Zeno Clash

Kody do Zeno Clash stanowią nieocenioną pomoc dl każdego, kto tylko ma problemy z przejściem tej gry. Dlaczego? Dzięki  tym cheatom Ghat stanie się nieśmiertelny. A jak wprowadzić kody do Zeno Clash?
Użyj Notatnika w celu utworzenia pliku o nazwie autoexec.cfg i umieść go w katalogu ZenoClashzenozoikcfg (tam, gdzie zainstalowana została gra). Zawartość pliku autoexec.cfg musi przedstawiać się następująco:
sv_cheats "1"
con_enable "1"
bind "`" "toggleconsole"
W trakcie gry możesz teraz użyć tyldy (~) by wywołać okno konsoli. Wpisanie hasła „god” zapewni Ci nieśmiertelność.
 Możliwe jest ponadto odblokowanie posiadłości Malstrum. W tym celu podczas pobytu w menu głównym gry musisz wciskać kolejno klawisze Góra, Dół, Góra, Góra, Lewo, Prawo, Lewo, Dół, Dół.

Podobne

 • Kody do gry War Leaders: Clash of Nations

  Prezentujemy cheaty do gry strategicznej War Leaders: Clash of the Nations.

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.

 • Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów

  Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów. Aby aktywować kody w Gothicu 3 trzeba edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Zeno Clash