Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trainer do X-Men: The Official Game

Kategoria: Kody
Producent: Z-axis
Licencja: Licencja
Data dodania: 19 sierpień 2009, 12:35
Rozmiar: 13KB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 272

Opis dodatku - Trainer do X-Men: The Official Game

X-Men: The Official Game to gra akcji oparta na komiksie X-Men, będąca fabularnie łącznikiem pomiędzy pierwszą, a drugą częścią filmu. Grę wydano w 2006 roku na większość dostępnych platform w tym PC.

Ponieważ gra posiada sporo dodatków do odblokowania to warto przejrzeć kody do X-Men The Official Game, które przydadzą się zwłaszcza mniej doświadczonym graczom. Gracze komputerowi mogą pobrać różne trainery do gry, które właśnie stanowią formę kodów, a które można pobrać poniżej. W X-Men: The Official Game kody w postaci trainerów pozwalają na uzyskanie nieśmiertelności, teleportacji, specjalnych zdolności i wielu innych bonusów.

Podobne

 • X-Men: The Official Game - Kody

  Kody do X-Men: The Official Game

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.

 • Avatar: The Game - patch

  Pobierz najnowszy patch do Avatar: The Game, który nanosi masę przydatnych zmian do podstawowej wersji gry. Oczywiście download Avatar: The Game patch za free znajdziecie na pobierz.pl

 • Men of War: Red Tide

  download free Men of War Red Tide gameplay trailer po polsku za darmo pobierz

 • Men of War: Red Tide

  download free Men of War Red Tide trailer po polsku za darmo pobierz


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trainer do X-Men: The Official Game