Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do X-Men Origins: Wolverine

Kategoria: Kody
Producent: Raven Software
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 19 sierpień 2009, 12:17
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 10

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Kody do X-Men Origins: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine to kolejna gra akcji oparta na komiksach z serii X-Men, która tym razem stanowi również wirtualne odzwierciedlenie filmu o tym samym tytule. Gra ukazała się w 2009 roku na większość dostępnych platform, począwszy od PC, aż po konsolki ręczne. Gra jest dość trudna, dlatego część graczy powinna wyposażyć się w kody do X-Men Origins: Wolverine, które są dostępne poniżej. Sposób ich użycia jest dość skomplikowany, ale w X-Men Origins: Wolverine kody mogą okazać się niezbędne i bardzo pomocne dla wielu graczy.


Wejdź do Moje Dokumenty i znajdź w tym katalogu folder Wolverine\WConfig\Config. Otwórz plik WGame.ini za pomocą programu Notatnik.

Znajdź linię o nazwie [WGame.WUIViewportClient]

Poniżej znajdziesz takie opcje które są odpowiedzialne za:
mCombatHeroIsGod - nieśmiertelność
mCombatHeroUndying - podwójna nieśmiertelność
mCheatTalentsMax - wszystkie talenty

By aktywować je, zmień po tych komendach false na true, jeśli nie ma powyższych wierszy to dopisz je zważając na duże i małe litery.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do X-Men Origins: Wolverine