Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Władca Pierścieni: Podbój

Kategoria: Kody
Producent: Electronic Arts
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 28 lipiec 2009, 13:15
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 16

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis dodatku - Kody do Władca Pierścieni: Podbój

Kody do władca pierścieni podbój w ścisłym znaczeniu tego słowa nie istnieją. Czyli nie istnieje opcja wpisywania komend, które przynoszą konkretne działania (na przykład dają nieśmiertelność postaci czy też powodują utrzymywanie się ciągłego poziom punktów życia na 100%). Mimo tego są pewne triki, które zastąpią kody do gry Władca Pierścieni Podbój.

Pierwszym jest Armia Nieumarłych, którą możesz przyzwać, grając Aragornem. W celu jej przyzwania musisz przytrzymać kilka sekund przycisk silnego ataku, a następnie – cały czas trzymając go wciśniętego – naciśnij słaby atak. Co się stanie? Sprawdź samemu.

Drugi trik związany jest z szybkim powrotem do pełni zdrowia. Gdy grasz wojownikiem, zwiadowca lub łucznikiem i poziom zdrowia spada Ci do dość niskiego poziomu, zmień klasę postaci na maga, wylecz się i graj dalej inną profesją.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Władca Pierścieni: Podbój

dodał: ~32 , 11.11.2010

dobre