Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Unreal Tournament 3

Kategoria: Kody
Producent: Epic Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 10 sierpień 2009, 09:40
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - Kody do Unreal Tournament 3

Jeśli zdarzy Ci się od czasu do czasu mieć problem z wygraniem misji na którejś z map UT3, być może zainteresuje Cię pomoc. Tą pomocą są kody do Unreal Tournament 3, dzięki którym będziesz mógł sobie pozwolić na wiele normalnie niedostępnych normalnie w grze rzeczy. Kody Unreal Tournament 3 wprowadzisz w prosty sposób: podczas gry naciśnij klawisz Tab bądź tyldę (~) aby przywołać konsolę gry. Wpisz w niej podane niżej kody:

God - nieśmiertelność

loaded - wszystkie bronie

slomo #.# - zmienia szybkość (od 0.1 do 1.0)

fly - tryb latania

ghost - przechodzenie przez ściany

walk - wyłącza kody fly oraz ghost

allammo - uzupełnia amunicję

Podobne

 • Unreal Tournament 3 – patch

  Patch wprowadza szereg usprawnień oraz modyfikacji do zabawy – dotyczą one zarówno działania serwerów UT3, jak i broni, pojazdów, sztucznej inteligencji oraz wielu innych rzeczy.

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.

 • Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów

  Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów. Aby aktywować kody w Gothicu 3 trzeba edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Unreal Tournament 3