Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Turok - kody

Kategoria: Kody
Producent: Propaganda Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 23 kwiecień 2010, 14:34
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Turok - kody

W nowej wersji gry Turok kody ułatwią Ci rozgrywkę i pozwolą przejść przez co trudniejsze starcia. Aby wprowadzić w Turok kody, musisz najpierw edytować w katalogu gry plik TurokGame\Config\TurokInput.ini zamieniając w nim ConsoleKey=None na ConsoleKey=Tab. Będziesz teraz mógł wpisywać w czasie gry kody po uprzednim wciśnięciu klawisza tabulatora [TAB]. Przykładowe kody działające w grze to:

allammo – maksymalna ilość amunicji do wszystkich broni
allweapons – wszystkie bronie
fly – tryb latania
god – nieśmiertelność
loaded – wszystkie bronie, maksimum amunicji oraz 100 jednostek adrenaliny
walk – wyłączenie trybu latania

Możesz też alternatywnie użyć dostępnych w sieci za darmo trainerów, które przypisują klawiszom funkcyjnym wartości poszczególnych kodów.

Podobne

 • Turok - trailer

  Przedstawiający nową odsłonę serii Turok trailer pokazuje nam scenariusz, w którym głównym bohater leci z misją na tajemniczą planetę, na której jego statek zostaje zestrzelony.

 • Turok - gameplay

  Film Turok gameplay przedstawia nam nową odsłonę serii gier o bohaterze walczącym z dinozaurami. Jak widzimy, w kolejnej odsłonie również nas to spotka, choć trzeba przyznać, że dominować będą walki z innymi ludźmi.

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Turok - kody