Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tony Hawk: RIDE - kody

Kategoria: Kody
Producent: Activision
Licencja: Licencja
Data dodania: 30 listopad 2009, 08:37
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 598

Opis dodatku - Tony Hawk: RIDE - kody

Kody do gry Tiny Hawk: RIDE w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Nie ma tu żadnych chwatów, które pomogłyby Ci wykonywać triki lub też automatycznie wygrywać konkurencje. Może i takie kody Tony Hawk: RIDE istnieją, lecz póki co nie zostały ujawnione. Jedyny dostępny obecnie kod to sposób na odblokowanie ukrytego poziomu. Jak tego dokonać? W prosty sposób. Z menu głównego gry wybieraj kolejno opcje (Options) i cheaty (Cheats). Wprowadzenie hasła FEELINGEIGHTIES doprowadzi do odblokowania poziomu Quicksilver 80's.

Zaglądaj na nasze strony regularnie, by sprawdzić czy nie doszły nowe kody do tego świetnego tytułu, sygnowanego nazwiskiem legendy deskorolkowców.

Podobne

 • Tony Hawk: RIDE - Trailer

  Trailer do Tony Hawk: RIDE

 • Kody do Tony Hawk's Pro Skater 4

  Kody do Tony Hawk Pro Skater 4 przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą ułatwić sobie zabawę lub też wprowadzić do niej niecodzienne elementy.

 • Kody do Sacred Tony Hawk's American Wasteland

  Kody do Tony Hawk's American Wasteland z pewnością przydadzą Ci się w sytuacji, gdy masz problemy z wykonaniem jakiegoś zadania lub też nie jesteś w stanie wygrać konkursu.

 • Skate 2 - gameplay

  Skate 2 to kontynuacja nieoczekiwanego hitu, który znacznie zagroził pozycji, dotychczasowego króla gier z deskorolką w tle, a mianowicie Tony Hawk.

 • Tony Hawk's American Wasteland v1.01 US Patch

  Łatka sprawi, że felery pozostaną tylko nieprzyjemnym wspomnieniem, zaś Ty cieszyć się będziesz perfekcyjną rozgrywką, której nie zepsuje już żadna pomyłka programistów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Tony Hawk: RIDE - kody