Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Tomb Raider: The Last Revelation

Kategoria: Kody
Producent: Core Design
Licencja: Licencja
Data dodania: 19 sierpień 2009, 10:19
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - Kody do Tomb Raider: The Last Revelation

Tomb Raider: The Last Revelation to czwarta część gry akcji z widokiem TPP, która przez wielu uważana jest za jedną z najlepszych odsłon serii. Gra tym razem wraca do korzeni i przenosi graczy do Egiptu, gdzie Lara Croft będzie musiała się zmierzyć m.in. z samym bogiem Setem. Oprócz wersji na komputery osobiste i konsolę PlayStation, gra w udoskonalonej wersji ukazała się także na Sega Dreamcast.

Przed rozgrywką warto wyposażyć się w najnowsze kody do Tomb Raider IV, które mogą znacznie ułatwić grę. W Tomb Raider: The Last Revelation kody pozwalają m.in. na przejście do kolejnego etapu, oraz uzyskanie wszystkich broni z pełną amunicją. W Tomb Raider 4 kody są bardzo przydatne, a ich lista jest dostępna poniżej, wraz ze sposobem aktywowania.

Pomijanie poziomów:
Użyj kompasu, aby ustawić Larę dokładnie na północ. Przejdź do inwentarza, podświetl ikonę "Load Game" ale nie zaznaczaj jej, następnie naciśnij i trzymaj klawisze H + E + L + P. Podczas trzymania wyjdź z menu naciskając klawisz Esc.

Wszystkie bronie, nielimitowana amunicja i Med-Paks:
Użyj kompasu, aby ustawić Larę dokładnie na północ. Przejdź do inwentarza, podświetl ikonę "small med-pack" (mały med-pak) ale nie zaznaczaj jej, następnie naciśnij i trzymaj klawisze G + U + N + S. Podczas trzymania wyjdź z menu naciskając klawisz Esc.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Tomb Raider: The Last Revelation