Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Tomb Raider III

Kategoria: Kody
Producent: Core Design
Licencja: Licencja
Data dodania: 18 sierpień 2009, 13:22
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Kody do Tomb Raider III

Tomb Raider III Adventures of Lara Croft to trzecia część przygód słynnej pani archeolog, która wyrusza w pełną niebezpieczeństw misję w poszukiwaniu zaginionych artefaktów. Po raz kolejny jest to typowa gra akcji z widokiem TPP, która została wydana na komputery osobiste, oraz PlayStation.  W porównaniu do poprzedniczki Lara Croft będzie musiała przemierzyć inne regiony świata, m.in. Londyn, Antarktydę, Nevadę, czy choćby Indie.

Ponieważ jak na klasyczna grę akcji, twórcy udostępnili graczom kody do Tomb Raider 3, z których warto skorzystać, zwłaszcza w miejscach, które są zbyt trudne do przejścia. W Tomb Raider 3 kody są bardzo podobne do tych z poprzedniej wersji gry i pozwalają na ukończenie kolejnych misji, oraz uzyskanie dostępu do broni. Kody do Tomb Raider III, oraz sposób ich aktywacji opisane są poniżej:


Dostęp do wszystkich broni:

- wyciągnij pistolety
- zrób krok do tyłu
- zrób krok do przodu
- klęknij i powstań
- obróć się 3 razy w dowolną stronę
- skocz do tyłu

Aby przejść do kolejnej misji, należy uczynić to samo co powyżej tyle, że zamiast skoku do tytułu, na końcu trzeba skoczyć do przodu. 

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Tomb Raider III