Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Tomb Raider II

Kategoria: Kody
Producent: Core Design
Licencja: Licencja
Data dodania: 18 sierpień 2009, 13:01
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - Kody do Tomb Raider II

Tomb Raider II to druga odsłona wspaniałej gry akcji z widokiem TPP, w której po raz kolejny gracz wciela się w postać Lary Croft. Tym razem areną zmagań nie jest Egipt, ale m.in. Chiny, oraz Wenecja. Gra jest dostępna zarówno na komputerach osobistych, jak i na PlayStation.

Ponieważ gra nie należy do najłatwiejszych to warto przed rozgrywką pobrać kody do Tomb Raider II, które znacznie ułatwiają rozgrywkę. W Tomb Raider 2 kody są bardzo przydatne, zwłaszcza te które pozwalają na otrzymanie wsparcia w postaci broni, których dość często brakuje w trakcie rozgrywki. Kody do Tomb Raider II, które znajdują się poniżej pozwalają właśnie na przejście do kolejnego etapu, bądź uzyskanie dodatkowych broni.


Aby przejść na następny poziom: najpierw naciśnij kalwisz / (Lara powinna wyciągnąć flarę). Następnie zrób krok do przodu (przytrzymaj klawisz Walk i naciśnij strzałkę do góry), krok do tyłu (przytrzymaj klawisz Walk i naciśnij strzałkę w dół), obróć się trzy razy (w dowolnym kierunku) i skocz do przodu.

Aby otrzymać wszystkie rodzaje broni: tak jak powyżej, ale na koniec wykonaj skok do tyłu, a nie do przodu.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Tomb Raider II