Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Kategoria: Kody
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 28 wrzesień 2009, 13:17
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 14

Opis dodatku - Kody do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Kody do Splinter Cell: Chaos Theory kody to rzecz, która pozwoli Ci ukończenie gry bez problemu. Aby wprowadzić kody Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory, musisz dokonać modyfikacji jednego z plików. Wykonaj przed tym jego kopię zapasową!

Otwórz plik profilu gracza, który znajdziesz w katalogu C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory\Profiles\[nazwa profilu]\[nazwa profilu].ini. Dla przykładu, jeśli profil nazywa się „Default”, to ścieżka prowadząca do niego będzie wyglądała następująco: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory\Profiles\DEFAULT\DEFAULT.ini.

Teraz możesz przypisać do wybranego klawisza jeden z poniższych kodów. Na przykład, aby przypisać do litery „U” kod na amunicje, musisz odszukać w pliku z profilem literkę „U” i po znaku równości wpisać odpowiedni kod. Po skończonej pracy zapisz zmiany i uruchom grę.

- fly – Tryb latania
- Invisible - Niewidzialność
- Invincible - Nieśmiertelność
- health – Dodatkowa energia
- ammo – Dodatkowa amunicja
- summon echeloningredient.eringairfoilround - Airfoil round
- summon echeloningredient.eflashbang - Flashbang
- summon echeloningredient.efraggrenade - Frag grenade
- summon echeloningredient.esmokegrenade - Smoke grenade
- summon echeloningredient.estickycamera - Sticky camera
- summon echeloningredient.estickyshocker - Sticky shocker
- summon echeloningredient.ewallmine - Wallmine

Podobne

 • Patch do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

  Patch Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory to prawdziwa gratka dla wszystkich tych, którzy preferują tryb rozgrywki multiplayer. Łatka dodaje dwie nowe mapy do gry co-op: UN Headquaters oraz Nuclear Plant.

 • Mapy do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

  Mapy Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory znacznie uatrakcyjniają zabawę w trybie multiplayer. Są one właśnie przeznaczone do trybu gry wieloosobowej i możesz dzięki nim toczyć całkowicie nowe rozgrywki.

 • Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - kody

  Kody do Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction w ścisłym znaczeniu tego słowa nie istnieją. Mamy jednak dla Ciebie kilka porad do gry, które z pewnością Ci w niej pomogą. To jedyne cheats Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction dostępne dla gry.

 • Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - patch

  Łatka do gry Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, która poprawia kilka błędów i niedopatrzeń wersji podstawowej, w tym m. in. poprawę obsługi kart graficznych, a także trybu multiplayer.

 • Patch do Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow

  Patch Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow jest rzeczą niezbędną dla posiadaczy tego tytułu, a zwłaszcza dla miłośników zabawy wieloosobowej przez sieć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

dodał: ~!@klk , 27.02.2010

Do dupy Sram na Tą Strone

dodał: ~Xaero , 17.10.2009

Witam chciałbym sie dowiedziec czy są kody lub czy to możliwe zeby podczas misji miec wszysctkie nasadki do SC-20k(pisac na gg 11462095)\ngdyż nie chce kodów na latanie na koniec misji itp to obrzydza gre :(\nchciałbym tylko na te nasadki