Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Tom Clancy's Rainbow Six

Kategoria: Kody
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 13 sierpień 2009, 09:32
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 11

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Kody do Tom Clancy's Rainbow Six

Kody Tom Clancy's Rainbow Six to dość użyteczna rzecz dla wszystkich graczy, którzy mają problemyz przechodzeniem kolejnych misji tej świetnej gry. Jeśli nie znasz jej jeszcze, mamy na stronach jej opis, zaś jeśli ją znasz, może zainteresują Cię kody do Rainbow Six. Są dwa: dzięki jednemu staniesz się niewidzialny dla wrogich oczu, zaś dzięki drugiemu przeciwnicy staną się dość łatwym celem do trafienia. Jak wprowadzić kody? To dziecinnie proste. Po prostu Wciśnij ENTER aby otworzyć okno. Gdy będzie otwarte, możesz w nim wpisać następujące słowa:

theshadowknows - jesteś niewidzialny

bignoggin - duże głowy

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Tom Clancy's Rainbow Six