Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TimeShift - kody

Kategoria: Kody
Producent: Saber Interactive
Licencja: Licencja
Data dodania: 10 wrzesień 2009, 10:17
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - TimeShift - kody

W TimeShift kody działają dzięki licznym, zajmującym najwyżej kilkaset KB trainerom wypuszczanym co kilka miesięcy. Wersja v1.1 +4 sprawia na przykład, że kody w TimeShift to po prostu klawisze funkcyjne, które dają nam nieskończoną amunicję (F1), czy god mode (F3). Podobnie w wersji 1.1 gry działa trainer v1.1 +5, zaś v1.1 +6 umożliwia nam dodatkowo uruchomienie systemu portali, dzięki którym możemy zapisać swoją pozycję i w dowolnym momencie do niej wrócić. Inne kody do TimeShift zapewniają nam zabicie wroga pojedynczym strzałem, czy zlikwidowanie problemu z przegrzewaniem się działek. Podobne efekty możemy osiągnąć w wersji 1.2 dzięki trainerowi v1.2 +6 (pamiętaj, żeby sprawdzić jaką wersję gry posiadasz przed uruchomieniem trainera – najlepiej zresztą zaktualizować grę do wersji najnowszej za pomocą aktualnego patcha).

Podobne

 • TimeShift - patch

  Patch do TimeShift

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.

 • Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów

  Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów. Aby aktywować kody w Gothicu 3 trzeba edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: TimeShift - kody