Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tiger Woods PGA Tour 09 - kody

Kategoria: Kody
Producent: EA Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 12 styczeń 2010, 11:23
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 9

Opis dodatku - Tiger Woods PGA Tour 09 - kody

Tiger Woods PGA Tour 09 to kolejna część najlepszej gry golfowej, którą tradycyjnie wydało EA Games. Gra skierowana jest przede wszystkim dla graczy w USA, gdzie sport ten cieszy się ogromną popularnością, jednak jego fani na Naszym kontynencie również mają okazję zagrać w tą grę i szkoda, że nie po polsku. Początkujący mogą mieć problemy z nauką „obsługi” kija i osiąganiem dobrych wyników, jednak wówczas z pomocą mogą nam przyjść kody do Tiger Woods PGA Tour 09, które odblokowują część bonusów. W Tiger Woods PGA Tour 09 kody pozwalają, m.in. na odblokowanie wszystkich postaci, czy też powiększenie im głów. Oto wszystkie cheats do Tiger Woods PGA Tour 09, oraz sposób ich użycia.

Przejdź do:
Main menu (Menu główne gry) -> My Tiger '09>EA SPORTS Extras>Password
i wprowadź dowolny z poniższych kodów:

YOUDAMAN  -  Odblokowuje wszystkie postacie.
POWERCAP[1-12] -  Ogranicza siłę uderzeń do określonego poziomu. (tam gdzie 1-12 wpisz odpowiednią wartość)
CEPHALUS  -  Wielkie głowy.
SWOOSH - Odblokowanie dodatków Nike.

Podobne

 • Tiger Woods PGA Tour 09 - gameplay

  Tiger Woods PGA Tour 09 to kolejna część najlepszej gry golfowej, którą tradycyjnie wydało EA Games.

 • Tiger Woods PGA Tour 10 - gameplay

  Gameplay Tiger Woods PGA Tour 10 to trwający ponad siedem i pół minuty materiał wideo, dzięki któremu zobaczysz, jak wygląda rozgrywka. Gameplay Tiger Woods PGA Tour 10 pokaże Ci każdy aspekt zabawy – od wyboru opcji zabawy po samą grę na polu.

 • Kody do Tiger Woods PGA Tour 08

  Jako, że Tiger Woods PGA Tour 08 jest to najlepszy symulator golfa na rynku, poziom rozgrywek bywa wyśrubowany, dlatego właśnie prezentujemy kody, które z pewnością przydadzą się niejednemu fanowi tego ekskluzywnego sportu.

 • Tiger Woods PGA Tour Online - gameplay

  Gameplay gry Tiger Woods PGA Tour Online to trwający ponad dwie minuty filmik, który pokazuje Ci, jak prezentuje się ten tytuł w praktyce.

 • Tiger Woods PGA Tour 10 - trailer

  Trailer Tiger Woods PGA Tour 10 to trwający niemal trzy minuty zwiastun gry, który pokaże Ci jej oprawą audiowizualną oraz pozwoli poczuć przedsmak emocji związanych z tym spokojnym sportem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Tiger Woods PGA Tour 09 - kody