Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do The Settlers 6: Narodziny Imperium

Kategoria: Kody
Producent: Blue Byte Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04 sierpień 2009, 12:39
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 13

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Kody do The Settlers 6: Narodziny Imperium

­

The Settlers: Rise of an Empire to szósta część gry strategicznej „Settlers”, która po kilku latach powraca znowu na komputery osobiste. Jest to klasyczna gra strategiczna, która przenosi graczy do wirtualnego świata przypominającego Średniowiecze, gdzie gracz musi zmagać się z przygotowanymi przez twórców zadaniami. Jeśli chodzi o zmiany w The Settlers 6 Rise of an Empire to widać, że seria powraca do korzeni i to ma stanowić o sukcesie tego tytułu.

Rozgrywka w grze nie należy do najtrudniejszych, ale jak na grę strategiczną przystało to wymaga ona sporych umiejętności. Warto pobrać kody do Settlers 6, które znacznie mogą wpłynąć na samą grę. Poniższe, to tylko przykładowe kody i mogą nie działać z każdą wersją gry. W poszukiwaniu innych ‘pomocy’ warto odnaleźć trainers do tej gry. Pobierz demo gry The Settlers 6: Narodziny Imperium dostępne na naszej stronie.

Wpisz poniższe kody do Settlers VI na głównym ekranie, pod menu “Options”

1703848010 – odblokowuje Family Statue
0025722953 – odblokowuje Pavilion

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do The Settlers 6: Narodziny Imperium