Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do The Settlers 3

Kategoria: Kody
Producent: Blue Byte Software
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 05 sierpień 2009, 09:16
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP
Liczba pobrań: 11

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis dodatku - Kody do The Settlers 3

Kody do Settlers 3 z pewnością będą stanowić nieocenioną pomoc dla każdego, kto ma problemy z ukończeniem całej gry bądź też poszczególnych misji. Prezentowane poniżej kody Settlers 3 ułatwiają znacznie rozgrywkę i używając ich nie możesz po prostu przegrać.


Budynki – aby budowały się szybciej, naciśnij klawisz F12. Spowoduje to przeskoczenie czasu o minutę.

Złoto - aby powiększyć stan swego skarbca, przytrzymaj klawisz F8 przez około 5 sekund i po tym czasie wciśnij G - nie puszczając w tym czasie klawisza F8. Twój skarbiec powinien powiększyć się o 80000 sztabek złota.

Wojownicy - jeśli chcesz, aby Twoi wojownicy skuteczniej walczyli, naciskaj szybko prawym przyciskiem myszki na wrogie jednostki.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do The Settlers 3