Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Saboteur - kody

Kategoria: Kody
Producent: Pandemic Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 13 styczeń 2010, 13:43
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - The Saboteur - kody

Kody do The Saboteur to frazy, które pomagają w grze. Te kody The Saboteur odblokowują nowe rzeczy podczas rozgrywki oraz dodatkowy sprzęt. Póki co ujawniono tylko jeden chaet The Saboteur. Jest to specjalny nóż nazistów.
Jak go otrzymać?


W celu odblokowania bonusowego noża nazistów wciśnij w trakcie rozgrywki klawisz F4 i wprowadź kod BH87-VJ52-VK5Z-8J4N.
Póki co nie ujawniono innych kodów, jednak jeżeli tylko kody do The Saboteur pojawią się do użytku, z pewnością znajdziesz je na naszych stronach. Dzięki nim walka z nazistami okupującymi Francję z pewnością będzie łatwiejsza.

Podobne

 • The Saboteur - gameplay

  The Saboteur to gra akcji osadzona w czasach II wojny światowej, w której przenosimy się do okupowanego Paryża, gdzie naszym zadaniem jest pomścić śmierć naszego przyjaciela i uprzykrzyć życie Nazistom.

 • The Saboteur - trailer

  The Saboteur to gra akcji osadzona w czasach II wojny światowej, w której przenosimy się do okupowanego Paryża, gdzie naszym zadaniem jest pomścić śmierć naszego przyjaciela i uprzykrzyć życie Nazistom.

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: The Saboteur - kody