Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Last Remnant - kody

Kategoria: Kody
Producent: Square Enix
Licencja: Licencja
Data dodania: 26 październik 2009, 17:52
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 9

Opis dodatku - The Last Remnant - kody

­Kody do The Last Remnant to świetne cheaty, które znacznie ułatwiają Ci zabawę. W przypadku tej gry nie istnieją żadne kody do wpisywania, a trainer, czyli plik zmieniający niektóre parametry gry. Oczywiście najważniejsze z nich to punkty życia bohatera. Jeżeli więc masz problemy z ukończeniem tej gry, kody The Last Remnant zgromadzone w Rainerze spowodują, że żaden wróg nie będzie zbyt silny, a żadna przeszkoda zbyt ciężka.

Pamiętaj jednak, że trainer nie spowoduje automatycznego wykonywania misji i musisz się tym zająć samemu. Po rozpakowaniu trainer musisz przenieść do folderu z grą. Jeśli plik ten zastępuje inny, oryginalny, pamiętaj o zrobieniu kopii zapasowej oryginału!­

Podobne

 • The Last Remnant Benchmark

  The Last Remnant to świetna, wciągająca gra fabularna, której demo możesz pobrać dzięki www.pobierz.pl. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak płynnie będzie działać ten tytuł na Twoim sprzęcie, pobierz darmowy benchmark gry.

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.

 • Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów

  Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów. Aby aktywować kody w Gothicu 3 trzeba edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: The Last Remnant - kody