Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Black Mirror - kody

Kategoria: Kody
Producent: Future Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 wrzesień 2009, 13:32
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - The Black Mirror - kody

Kody do The Black Mirror stanowią świetną pomoc dla każdego, komu zdarzyło się utkwić na którymś z poziomów. Poniżej prezentujemy pełen spis kodów The Black Mirror, zapewniających natychmiastowy dostęp do dowolnego etapu gry bez konieczności jej przechodzenia.  Wystarczy tylko wpisać je i zatwierdzić, aby imć Gordon magicznym sposobem znalazł się na kolejnym poziomie.
Te kody to:
01 – MEDES
05 - DIVONES
10 - CORUOS
15 - IGNIA
20 - ELIXICA
25 - CARECTICA
26 - LAMTICA
27 - PRIUM
28 - TERUM
29 - QUATRUM
30 - ULTUM
33 - 'THE'DAEMON'EOL
34 - 'CAVE'BEAST'EOL
35 - 'THE'DRAGON'EOL
37 - 'THE'SNAKEY'EOL

Podobne

 • The Black Mirror patch v1.2

  Oficjalny patch do The Black Mirror przeznaczony jest dla polskiej wersji tego tytułu, wydanej w 2005 roku przez OniGames. Łatka ta jest niezbędna do prawidłowego działania The Black Mirror na najnowszych systemach operacyjnych i zaleca się ją szczególnie wszystkim tym graczom, którzy używają na co dzień systemów Windows 7, Vista i XP.

 • The Black Mirror II

  Wypuszczony niedawno przez wydawców The Black Mirror II trailer zapowiada grę i przedstawia fragmenty scenerii, na jaką natrafimy w czasie rozgrywki.

 • Black Mirror 3 - gameplay

  Gameplay Black Mirror 3 to filmik, dzięki któremu każdy ma okazję zobaczyć, jak prezentuje się rozgrywka w tej interesującej grze przygodowej.

 • Black Mirror 3 - trailer

  Trailer Black Mirror 3 to filmik, który kojarzyć się może z jakimś horrorem. Nagranie to wykonane jest podobnie do koszmaru sennego, w którym widzimy przerażające sceny.

 • Black - kody

  W Black kody wprowadzamy wpisując je w miejsce nazwy profilu. Zarówno na PS2, jak i Xbox kod 5SQQ-STHA-ZFFV-7XEV sprawi, że od początku gry będziesz posiadał karabin maszynowy M249.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: The Black Mirror - kody