Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SWAT 4: Syndykat - kody

Kategoria: Kody
Producent: Irrational Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 16 marzec 2010, 12:15
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - SWAT 4: Syndykat - kody

Aby zastosować w SWAT 4: Syndykat kody, wejdź do katalogu z grą, następnie do podkatalogu ContentExpansion\System i edytuj w nim plik Swat4X.ini, zamieniając EnableDevTools=False na EnableDevTools=True. Przy następny uruchomieniu SWAT 4:

Syndykat kody powinny już działać – wystarczy wcisnąć w czasie gry tyldę [~] wpisać jeden z dostępnych w grze kodów, np.


God = God mode
Behindview = widok TPP
Behindview 0 = przywrócenie widoku FPP 

Podobne

 • SWAT 4: Syndykat - patch

  Ściągnij SWAT 4: Syndykat patch, aby zaktualizować grę. Przeznaczony do SWAT 4: Syndykat patch rozszerza dodatek o pakiet SDK pozwalający tworzyć własne “mody”.

 • SWAT 4: Syndykat - gameplay

  Film SWAT 4: Syndykat gameplay pokazuje nam dodatek do SWAT 4 od pierwszyc kroków aż po sceny walki w samym środku przygotowanej przez SWAT akcji.

 • SWAT 4: Syndykat - trailer

  SWAT 4: Syndykat trailer przedstawia jedną ze scen z walki z syndykatem, jakie czekają nas w dodatku do SWAT 4.

 • SWAT 4 - kody

  Aby w SWAT 4 kody mogły działać poprawnie, musisz najpierw edytować plik swat.ini w katalogu gry. Zmień w nim zapis “EnableDevTools=False” na “EnableDevTools=True”.

 • SWAT 3: Close Quarters Battle - kody

  Żeby w SWAT 3: Close Quarters Battle wprowadzić kody, musisz najpierw wcisnąć [shift] + [~] w trakcie rozgrywki. Możesz wtedy wpisać w SWAT 3: Close Quarters Battle kody, takie jak np.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: SWAT 4: Syndykat - kody