Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skate 2 - kody

Kategoria: Kody
Producent: EA Black Box
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 luty 2010, 12:14
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Skate 2 - kody

Jeśli chcesz odblokować w swojej grze nowe postacie, by móc nimi zagrać w rozgrywce online to Skate 2 kody są właśnie dla Ciebie. Pozwalają one także na włączenie trybu trójwymiarowego, który bez okularów niestety nie jest efektowny, a także odblokowanie nowych ubrań w stylu retro. W Skate 2 kody są bardzo proste w użyciu, a sposób jak to zrobić znajduje się poniżej:

Wybierz z Menu głównego gry Extras, a następnie Enter Code. Do nowo wyświetlonego okna wpisz następujące kody:

letsdowork – odblokowanie postaci Big Blacka w trybach Online, Freeskate i Party Play

strangeloops – tryb trójwymiarowy

4KTLW0OZQYAENGD – ubrania w stylu retro

Podobne

 • Skate 2 - gameplay

  Skate 2 to kontynuacja nieoczekiwanego hitu, który znacznie zagroził pozycji, dotychczasowego króla gier z deskorolką w tle, a mianowicie Tony Hawk.

 • Skate 2 - trailer

  Jeśli jesteś ciekaw jak prezentuje się druga część bardzo dobrej gry deskorolkowej to Skate 2 trailer na pewno zaspokoi Twoją rządze ciekawości.

 • SKATE 3 - gameplay

  Jeśli myślisz, że SKATE 3 to kolejna gra polegająca wyłącznie na zwykłej jeździe na desce i wykonywaniu całej masy trików, to jesteś w dużym błędzie.

 • SKATE 3 - trailer

  SKATE 3 to kolejna część bardzo dobrej gry na konsole obecnej generacji, gdzie po raz kolejny możemy pośmigać na desce, wykonując przy tym najrozmaitsze triki. Tym razem areną naszych zmagań będzie Port Carverton, prawdziwy raj dla fanów deskorolki.

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Skate 2 - kody