Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sins of a Solar Empire - kody

Kategoria: Kody
Producent: Ironclad Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 11 wrzesień 2009, 10:38
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 9

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Sins of a Solar Empire - kody

Kody do Sins of a Solar Empire pozwlą Ci bez problem przejść kampanię w trybie singlowym oraz ukończyć każdy scenariusz. Prezentowane poniżej kody Sins of a Solar Empire dadzą Ci potężny handicap na starcie i pozwolą na szybkie osiągnięcie dominacji w kosmosie. Jeśli chcesz wprowadzić kody Sins of a Solar Empire, musisz zmodyfikować pliki gry. Wykonaj wcześniej ich kopie zapasowe!
Jak używać kodów?

Otwórz katalog /Stardock Games/Sins of a Solar Empire/Galaxy. Znajdziesz tu szereg plików zaczynających się od zwrotu homeplanetupgradelevel. Odpowiadają one za:
population – zaludnienie
civilianmodules – moduły mieszkalne
tacticalmodules – moduły taktyczne
home – planetę-matkę
artifactlevel – poziomy artefaktów
infrastructure - infrastrukturę

Możesz otwierać poszczególne pliki z użyciem Notatnika i dokonywać zmian w wybranych przez siebie sekcjach. W szczególności warto zwrócić uwagę na fragment oznaczony jako player 0. Zmieniając wartości pól startingcredits, startingcrystal i startingmetal na 9999 możesz sobie znacznie ułatwić start.

Podobne

 • Sins of a Solar Empire - mod

  Sins of a Solar Empire mods to propozycja dla graczom, którym znudziła się już podstawowa wersja gry i potrzebują nowych wrażeń.

 • Sins of a Solar Empire - gameplay

  Chcesz zobaczyć jak prezentuje się jedna z ciekawszych strategii osadzonych w realiach kosmicznych? Jeśli tak, to gameplay z Sins of a Solar Empire jest właśnie dla Ciebie.

 • Sins of a Solar Empire: Entrenchment - gameplay

  Sins of a Solar Empire: Entrenchment gameplay to kolejny darmowy filmik, dostępny w naszym serwisie, który prezentuje możliwości pierwszego z czterech oficjalnie zapowiedzianych rozszerzeń do podstawowej wersji gry.

 • Sins of a Solar Empire - trailer

  Sins of a Solar Empire trailer to doskonałe wprowadzenie do gry, w którym otrzymujemy podstawowe informacje, o świecie, a raczej wszechświecie, w którym przyjdzie nam zmagać się o przetrwanie.

 • Sins of a Solar Empire: Entrenchment - trailer

  Sins of a Solar Empire: Entrenchment trailer to oficjalny filmik z gry, który jednak nie zdradza nam zbyt wiele szczegółów odnośnie zmian w tym rozszerzeniu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Sins of a Solar Empire - kody