Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific

Kategoria: Kody
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 21 sierpień 2009, 14:10
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13

Opis dodatku - Kody do Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific

Kody do Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific stanowią nieocenioną pomoc dla każdego, kto ma problemy ze zdobyciem punktów sławy. Kody Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific sprawią, że Twój kapitan stanie się od razu najbardziej znaną postacią na świecie. Jak tego dokonać? Już wyjaśniamy. Uwaga! Przedstawiona poniżej procedura wymaga edytowania jednego z plików gry -wcześniej na wszelki wypadek utwórz jego kopię bezpieczeństwa.
Uruchom grę, wprowadź imię swojej postaci, a następnie zamknij program (zanim zdołasz opuścić port). Teraz będziesz musiał dotrzeć do folderu, w którym przetrzymywane są zapisane stany gry. Jego lokalizacja to (w Moich Dokumentach):
SH4\DataCFG\Save Games\00000000\
Skorzystaj teraz z dowolnego edytora tekstu (np. Notatnika), tak aby otworzyć plik o nazwie Career Track. Teraz będziesz musiał znaleźć następującą linijkę:
Player Current Renown
Zmień znajdującą się w tym miejscu wartość na wybraną przez siebie, np. 100000000.00. Spowoduje to, iż po wznowieniu zabawy będzie się dysponowało taką właśnie liczbą punktów sławy.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific