Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Silent Hunter 3 - kody

Kategoria: Kody
Producent: Ubisoft
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 07 styczeń 2010, 11:12
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 13

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Silent Hunter 3 - kody

Kody Silent Hunter 3 to właściwie jeden trik, dzięki któremu będziesz mógł nabyć najlepszą łódź podwodną występująca w tym tytule. Aby wprowadzić kody do Silent Hunter 3, musisz dokonać modyfikacji jednego z plików gry – wykonaj przedtem jego kopię zapasową! Następnie użyj edytora tekstowego (najlepiej Notatnika) do otwarcia pliku z rozszerzeniem .cfg, jaki znajduje się w folderze "\sh3\data\cfg\careers\yourcarreer" (dla pewności warto jednak zrobić kopię zapasową pliku). Odnajdź w nim szczegóły odnośnie ostatniej misji i zmień ilość przyznawanych zwrotów (amount of reowns).

Następnie należy zapisać zmiany i uruchomić program - bez problemów będzie można wtedy nabyć najlepszą i największą łódź podwodną dostępną w całej grze.
Inne kody (cheats) SilentHunter 3 nie istnieją.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Silent Hunter 3 - kody