Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Silent Hill 3 - kody

Kategoria: Kody
Producent: Konami
Licencja: Licencja
Data dodania: 04 styczeń 2010, 15:13
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - Silent Hill 3 - kody

Silent Hill 3 pl to kolejna część survival horrorów firmy Konami z 2003 r. W pierwszych dwóch częściach trafialiśmy do okrytego ponurą tajemnicą miasteczka w USA, w którym kilka lat wcześniej spłonęło sześć domów, po czym zaczęło ono stopniowo pustoszeć. Dawniej odbywały się w Silent Hill sądy nad czarownicami. Od tego czasu pojawiają się tam mniej lub bardziej eteryczne potwory, z którymi przyjdzie na nieraz się spotkać. Klimat wszystkich gier z serii oparty jest na stopniowo budowanym strachu i niepokoju, ciągłej niepewności, w której wiele zostaje pozostawione wyobraźni gracza. Demo Silent Hill 3 do pobrania z naszej strony.
W Silent Hill 3 po polsku możesz wcielić się w 17-letnią Heather, a fabuła nawiązuje do pierwszej części SH. Posiadacze angielskiej wersji Silent Hill 3 mogą pobrać spolszczenie z sieci (jest ono dostępne w wielu serwisach o Silent Hill 3 za darmo – szukaj „Silent Hill 3 spolszczenie download”, czy „Silent Hill 3 free po polsku”). Grę zaczynasz uzbrojony/-a tylko w nóż, w parku, otoczony/-a przez potwory. Żeby wczuć się w klimat Silent Hill 3 ściągnij screeny z galerii albo zobacz gameplay na naszej stronie (możesz też znaleźć w sieci Silent Hill 3 trailer).
Gra ma już swoje lata, ale Silent Hill 3 na windows 7 działa

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Silent Hill 3 - kody

dodał: ~;) , 11.06.2010

działają?