Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sid Meier's Civilization III Kody

Kategoria: Kody
Producent: Firaxis Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08 lipiec 2009, 08:28
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 16

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Sid Meier's Civilization III Kody

­Civilization 3 to gra, która nie zawsze kończy się zwycięstwem gracza. Poziom jej trudności jest stosunkowo wysoki, zaś szybkość produkcji jednostek sprawia, że podczas wojny przeciwnik dysponujący dużą ilością miast po prostu zalewa nas swymi wojskami. Nadto możemy mieć pecha i rozpocząć na jałowych ziemiach, a także mieć wydatki większe niż dochody, co szybko doprowadzi do wyczerpania się zasobów naszego skarbca.


Jeżeli już dochodzi do sytuacji, w której wszystko wskazuje na Twój koniec, mogą pomóc Ci kody do Civilization 3. Znacznie ułatwiają one zabawę i dają natychmiastowe profity. Mogą także pomóc przy rozpoczynaniu zabawy. Przejrzyj poniższe kody Civilization 3 i zobacz samemu, czy przydadzą Ci się podczas budowania twojego imperium.


Dobry start: zacznij grę wybierając imię Leemur. Otrzymasz 10 000 sztuk złota.

Chcesz odsłonić całą mapę? Zapisz grę pod nazwą „Multi”, a potem wczytaj ją. Gotowe.

Więcej gotówki? Zaoferuj innej cywilizacji technologię lub surowiec, którego nie mają, za niewyobrażalną sumę. Możesz to powtarzać w każdej kolejce.

Nieograniczony budżet? Za pomocą edytora tekstowego otwórz plik „script.slc” (w katalogu ctp_datadefaultgamedata).

UWAGA: Zrób kopię zapasową pliku przed wprowadzaniem modyfikacji.

Na końcu pliku dopisz następujące linie:

trigger 'DOR_T_Give_Gold' when (IsHumanPlayer(g.player) && (player.1.gold<=200000))

{

AddGold(g.player,1000000);

}

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Sid Meier's Civilization III Kody