Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Section 8 - kody

Kategoria: Kody
Producent: TimeGate Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 01 kwiecień 2010, 10:42
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Section 8 - kody

W Section 8 kody działają zarówno w wersji PC, jak i na konsolach. Użytkownicy pecetów mogą dodatkowo skorzystać z licznych trainerów dostępnych w sieci (tradycyjnie zapewniających graczowi szybki dostęp do kodów za pomoca numpada, w tym godmode, nieskończona amunicja, czy gotówka). W Section 8 właściwe kody wpisuje się wybierając z głównego menu opcję Dropship Przykładowe kody odblokowujące dodatkowe wyposażenie:

68432181 – chromowany karabin szturmowy
13374877 – pistolet Black Widow
17013214 – zbroja kapitana
Ponowne wpisanie hasła usunie przedmiot.

Podobne

 • Trailer do Section 8

  Trailer z Section 8, który w doskonały sposób przedstawia najważniejsze zalety tego tytułu.

 • Section 8 (v.1.1) - patch

  Patch do Section 8 – rzecz niezbędna w świecie przyszłości.

 • Section 8 - gameplay

  Film Section 8 gameplay przedstawia krok po kroku gameplay w nowej pierwszoosobowej strzelance taktycznej. Trafiamy tu w sam środek starcia, na pełne czarnego dymu pole walki, gdzie przemierzamy kolejne rejony, niekiedy strzelając do wrogów (nie tak często jednak, jak spodziewalibyśmy się po strzelance).

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Section 8 - kody