Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Saints Row 2

Kategoria: Kody
Producent: Volition Inc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18 luty 2009, 13:31
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 11

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Kody do Saints Row 2

Saints Row 2 to gra, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom serii Grand Theft Auto. Mamy tu dość dużą swobodę w eksploracji świata, nadto czeka nas do wykonania wiele misji. Może się podczas nich zdarzyć, że znajdziemy się w sytuacji „podbramkowej” – zabraknie amunicji, broni, pasek zdrowia spadnie bardzo szybko w dół. Przydałaby się pomoc, prawda? Tą pomocą są kody do Saints Row 2. Możesz użyć ich kiedy tylko chcesz – dzięki nim nie będziesz mieć problemów z ukończeniem każdej misji. Kody do Saints Row 2 wprowadzamy w następujący sposób:


Podczas gry włącz pauzę, wyciągnij telefon wybierz opcję dial i wpisz jeden z podanych niżej numerów telefonów poprzedzając je znakiem # aby aktywować dane kody do gry, następnie naciśnij Send. Teraz wejdź w opcje CHeat i możesz odblokować dane kody:


#1 - pełno zdrowia

#2 - zwiększa masę samochodu

#3 - zwiększa uszkodzenia podczas bijatyki

#4 - zwiększa się zainteresowanie policji

#6 - nielimitowany sprint

#9 - brak przeładowywania broni, nawet RPG

#11 - nie,imitowana ilość amunicji

#12 - niebiańska droga?

#35 - zwiększa się zainteresowanie gangu

#36 - nigdy nie umrzesz

#50 - brak policji

#51 - brak gangów

#200 - jesteś duży

#201 - jesteś malutki

#2274666399 - dostajesz $1,000Bronie:

#1056 - naprawia samochód

#1040 - karetka

#1041 - kotwica

#1044 - ognisty podmuch

Podobne

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.

 • Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów

  Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów. Aby aktywować kody w Gothicu 3 trzeba edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini”.

 • Kody do Need for Speed: Most Wanted

  Kody do Most Wanted to dość dobra pomoc dla tych graczy, którzy lubią mieć wolną rękę w działaniu. Poniższe kody Need for Speed Most Wanted odblokując Ci nowe wozy oraz wyzwanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Saints Row 2

dodał: ~5645 , 19.01.2010

kto zna gre taką co sie kradnie do pobrania

dodał: ~pomocy , 19.01.2010

jak sciągnąć saints row 2 pomoc numer gg 547625