Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - kody

Kategoria: Kody
Producent: GSC Game World
Licencja: Licencja
Data dodania: 02 grudzień 2009, 08:30
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - kody

Kody do gry S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Nie ma żadnych chwatów, które dałyby Ci nieśmiertelność, nieskończoną amunicję itp. Pod pojęciem kody do S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat rozumiemy użyteczne triki, które nie są oczywiste, aczkolwiek w grze istnieją. Przedstawiamy je poniżej.

Darmowe naprawy i amunicja - już po odblokowaniu dostępu do Prypeci zacznij korzystać z usług sojuszników przebywających w głównej bazie tego sektora, czyli w pralni. Wszystkie naprawy będą dokonywane bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat, a ponadto będziesz mógł poprosić wojskowych o przekazanie amunicji.

Legowisko pijawek: w trakcie eksploracji strefy Zaton natrafisz na budynek okupowany przez dużą grupę pijawek. Podczas zabezpieczania górnego poziomu tej konstrukcji wykorzystuj fakt, że potwory nie będą chciały wyjść na zewnątrz. Warto za każdym razem ustawić się przy jednym z wejść, a po ostrzelaniu wybranego potwora szybko się wycofać.

Łatwe wzbogacenie się w początkowej fazie gry: jedną z prostszych metod na szybkie wzbogacenie się jest powtórne odwiedzanie lokacji okupowanych przez zombiaki (m.in. tartaku). Za każdym razem eliminuj pojedyncze potwory strzałami w głowę, a do ich odnajdywania wykorzystuj podręczną mapę. Większość zombiaków pozostawi po sobie cenne bronie, amunicję i medykamenty, które będziesz mógł zachować lub sprzedać.

Warto też wynajdywać miejsca, w których stalkerzy walczą z potworami i wyczekiwać końca bitwy, jak również podejmować się drobnych zleceń polegających na przyłączaniu się do ataków na inne frakcje. W wielu przypadkach sojusznicy zdołają wygrać bez Twojej pomocy, a po zakończonych walkach będziesz mógł ograbić ciała pokonanych.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - kody