Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Red Faction: Guerilla

Kategoria: Kody
Producent: Volition Inc.
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 30 wrzesień 2009, 08:25
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 10

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Kody do Red Faction: Guerilla

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi prognozami pojawiły się już kody do Red Faction: Guerrilla na PC. Aby wprowadzić w najnowszym Red Faction: Guerrilla kody, wejdź do głównego menu, a w nim wybierz Options -> Extras -> Enter Code. Pojawi się nowe okno, w którym należy wprowadzać kody, takie jak HARDHITTER (nasza postać otrzymuje złoty młot), czy MAPMAYHEM (mapy Gamestop Wrecking Crew). Ponadto można w grze odblokować kolejne kody z menu Cheats poprzez przechodzenie następnych etapów gry, jak np. lepszy plecak z zaopatrzeniem po zniszczeniu 250 skrzyń z zaopatrzeniem, nieskończona amunicja po zniszczeniu 50 maszyn latających EDF, czy też supermłot po zabiciu 100 żołnierzy EDF z użyciem młota. Są też w sieci dostępne trainery, dzięki którym naciśnięcie klawiszy numerycznych w grze zapewni Ci m.in. nieśmiertelność, nieskończoną amunicję lub złom ($), teleport, spowolnienie czasu lub zawsze śmiertelny strzał.

Podobne

 • Red Faction: Guerilla - trailer

  Trailer do gry Red Faction: Guerilla.

 • Red Faction II - kody

  Kody Red Faction to dla każdego gracza nieoceniona pomoc. Dzięki nim, ukończenie głównej osi fabularnej gry nie powinno stanowić już problemu.

 • Red Faction: Guerrilla - patch

  Patch do Red Faction: Guerrilla to łatka, którą powinien mieć każdy posiadacz tego tytułu.

 • Red Faction: Armageddon - trailer

  Trailer Red Faction: Armageddon to trwający niecałe półtorej minuty zwiastun czwartej części cyklu. Mamy tu okazję zobaczyć podziemne miasta, zbudowane przez kolonistów z Ziemi, a także naszego bohatera, którego krokami kierujemy w walce.

 • Red Faction: Armageddon - gameplay

  Gameplay Red Faction: Armageddon to długi, trwający ponad 4 i pół minuty materiał wideo, który ukazuje, jak prezentuje się zabawa w praktyce. Mamy też okazję posłuchać, co ma na temat tego tytułu do powiedzenia jeden z jego współtwórców.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Red Faction: Guerilla