Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rayman 3: Hoodlum Havoc - kody

Kategoria: Kody
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 02 wrzesień 2009, 13:14
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 23

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Rayman 3: Hoodlum Havoc - kody

Kody do Rayman 3: Hoodlum Havoc w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. To znaczy – nie ma żadnych ciągów znaków do wpisania, które spowodowałyby na przykład nieśmiertelność naszego bohatera, czy też sprawiały, że przeciwnicy będą znikać. Kody Rayman 3: Hoodlum Havoc psułyby zabawę, zbytnio ją upraszczając. Są jednak pewne sztuczki, które przedstawiamy. Dotyczą one zarówno wersji PC, jak i konsolowych.
Aby uzyskać dodatkową energię, pamiętaj, aby zbierać klatki. Każde sześć zebranych podwyższa ją o punkt. W grze jest dziesięć klatek. Aby odblokować ukryte mini gry należy:
-Crush
Zdobyć 4000 punktów
-Racket Jump
Zdobyć 3000 punktów
-Rayman 2-D Madness
Zdobyć 1000 punktów
-Razzof Circus
Zdobyć 6000 punktów

Podobne

 • Rayman Arena (Rayman M) - kody

  kody do Rayman Arena

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.

 • Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów

  Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów. Aby aktywować kody w Gothicu 3 trzeba edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Rayman 3: Hoodlum Havoc - kody

dodał: ~3222 , 08.04.2010

ja piernicze , te cholerne kody nie działają