Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prototype kody

Kategoria: Kody
Producent: Radical Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08 lipiec 2009, 11:07
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 9

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Prototype kody

­

­Prototype to niezwykła gra akcji, która pozwala nam sterować Alexem Mercerem – niezwykłym bohaterem, którego możemy wyposażać w wiele cech i mocy. Jest na przykład możliwe zmienienie jego rąk w szpony, obdarzenie go zdolnością szybowania oraz wieloma innymi użytecznymi mocami. Nadto potrafi on biegać po pionowych ścianach niczym Spider-Man, wykonywać nadludzko dalekie skoki, a także


Głowna kampania to poszukiwanie przez Mercera odpowiedzi na pytania o swoją przeszłość, poszukiwanie sprawców szalejącej na Manhattanie epidemii oraz dowiedzenie się, co kryje się za potężną korporacją, przeprowadzającą eksperymenty na ludziach. Jeśli masz problemy z przejściem kampanii, poniższe kody do Prototype mogą Ci w tym pomóc.


Uwaga! Podane tu kody Prototype przeznaczone są dla wersji XboX 360!


Z Main menu wybierz Extras/Cheats. Wprowadź poniższy kod: Prawo, Prawo, Lewo, Dół, Góra, Góra, Góra, Dół - umiejętność surfowania ciałem w powietrzu.

Tryb Easy+ - ukończ grę w tybie Easy lub Normal. W trybie plus, Mercer zachowuje punkty doświadczenia i zdolności gdy zaczynasz nową grę.

Tryb Hard - ukończ grę w tybie Normal.

Tryb Normal - ukończ grę w tybie Normal. W trybie plus, Mercer zachowuje punkty doświadczenia i zdolności gdy zaczynasz nową grę.

Podobne

 • Prototype Trailer

  Prototype to niesamowita gra akcji, w której wcielasz się w Alexa Mercera – człowieka obdarzonego niezwykłymi mocami.

 • Prototype - gameplay

  Gameplay Prototype ukazuje Ci grę w akcji.

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Prototype kody

dodał: ~Lolcio , 16.07.2009

o lol