Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do gry Populous

Kategoria: Kody
Producent: Bullfrog Productions Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05 luty 2009, 13:15
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 95, 98
Liczba pobrań: 9

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Kody do gry Populous

Naciśnij jednocześnie klawisze Tab i F11, a potem wstukaj byrne, aby uruchomić następujące kody (kodów należy używać podczas gry):


Tab + F3 - wszystkie czary
Tab + F4 - wszystkie budynki
Tab + F5 - uzupełnia mana

Podobne

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Turok - kody

  W nowej wersji gry Turok kody ułatwią Ci rozgrywkę i pozwolą przejść przez co trudniejsze starcia. Aby wprowadzić w Turok kody, musisz najpierw edytować w katalogu gry plik TurokGame\Config\TurokInput.ini zamieniając w nim ConsoleKey=None na ConsoleKey=Tab.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.

 • Kody do SimCity 2000

  Wpisz poniższe kody podczas gry:

 • Kody do Imperium Romanum

  Podczas gry wpisz poniższe kody:


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do gry Populous