Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Planescape Torment - kody

Kategoria: Kody
Producent: Black Isle Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 03 wrzesień 2009, 11:08
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 95, 98, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 14

Opis dodatku - Planescape Torment - kody

Kody do Planescape Torment, które dawałyby Twojej postaci dodatkowe pieniądze, poprawiały statystyki, powodowały natychmiastową śmierć Planescape Torment kody przeciwników czy też podnosiły cechy, niestety – nie istnieją. Twórcy gry nie zdecydowali się na żadne kody Planescape Torment, dzięki którym można by ułatwić sobie rozgrywkę. Na pocieszenie jednak została dana graczom możliwość odblokowania wszystkich filmików zabawy, co wymaga operacji na pliku gry. Radzimy przed dokonaniem zmian wykonać kopię zapasową tego pliku. Nazywa się on Torment.ini file i znajdziesz go w katalogu gry.
Wyszukaj nagłówka [Movies], a potem zmień podane poniżej linie wedle wzoru:

[Movies]
BISLOGO=1
TSRLOGO=1
OPENING=1
SS_MSLAB=1
SIGIL=1
TIME=1
SS_PHARD=1
SS_ADETH=1
ALYBIRTH=1
DEATH=1
MAZE1=1

Podobne

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Kody

  Kody do Diablo pozwalają wzbogacić zabawę o trzy nowe postacie oraz dodatkowe misje. Te kody Diablo pomyślane są jako prezent dla fanów gry, których nie brakuje.

 • Tekken 6 kody

  Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.

 • Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów

  Kody do Gothic 3: Zmierzch Bogów. Aby aktywować kody w Gothicu 3 trzeba edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini”.

 • Kody do Need for Speed: Most Wanted

  Kody do Most Wanted to dość dobra pomoc dla tych graczy, którzy lubią mieć wolną rękę w działaniu. Poniższe kody Need for Speed Most Wanted odblokując Ci nowe wozy oraz wyzwanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Planescape Torment - kody